• فارسی
 • English
 • studybest Logo
  studybest
  studybest
  studybest
  studybest
  studybest
  studybest
  studybest
  studybest

  پردیسهای دانشگاهی استرالیا

  پردیسهای دانشگاهی استرالیا

  همه ساله استراليا پذيراي تعداد كثيري دانشجو و دانش‌آموز از سراسر دنيا در مراكز آموزشي خود است.در سال گذشته 450,000 دانش‌آموز و دانشجو در استراليا به تحصيل اشتغال داشتند. مراكز آموشي استراليا در مقايسه با مراكز تحصيلي ساير كشورهاي نيمكرة غربي، از هزينه‌هاي زندگي و تحصيلي بسيار مناسبتر و سطح تحصيلي بالاتر برخوردار است. مراكز آموزشي استراليا پيوسته با نيازهاي فرهنگي و مذهبي دانشجویان همراه هستند و در جهت تطبيق آنان با شرايط محيط جديد، ياريشان مي‌كنند. یادآور مي‌شويم كه طبق قانون استراليا، كيفيت رشته‌های آموزشي ارايه شده پيوسته بررسي مي‌شوند تا مورد تأييد قرار گيرند و اضافه بر آن پيوسته بر هزينه‌هاي دريافتي بابت آنها نيز نظارت كامل اعمال مي‌شود. ضمناً كلية رشته‌هاي آموزشي قابل ارايه بايد ابتدا به ثبت و تأييد مراجع قانوني استراليا برسند.

   

  دانشکده های هنر
  دانشکده هنر ای ان یو به دانشجویان مهارت های لازم در رشته های هنرهای بصری، هنرهای رسانه ای و طراحی را آموزش می دهد. این دانشکده از اعتباری ممتاز در زمینه تئوری هنر، سرامیک، شیشه، طلا و نقره سازی، نقاشی، عکاسی، هنرهای رسانه (شامل تصویر دیجیتالی، انیمیشن، صدا های الکترونیکی و شبکه) رسانه های چاپی، مجمسه سازی، منسوجات و مبلمان برخوردار است.
  دانشکده های تجارت و بازرگانی
  دانشکده های تجارت در استرالیا ممکن است با دانشکده های مختلفی چون حقوق و اقتصاد و یا بازرگانی مشترک باشد .در ادامه شما می توانید لیست این دانشگاهها را ببینید و اطلاعات مرتبط با آنها ررا مطالعه کنید. به عنوان مثال دانشکده تجارت دانشگاه ملی استرالیا حدود 250 رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترا به صورت تحصیلی و تحقیقاتی ارائه می دهد.
  دانشکده های آموزگاری
  در گذشته دانشکده های آموزگاری موسسه هایی جداگانه بودند اما امروزه به عنوان بخشی از دانشگاهها تبدیل شده اند. بنابراین اکثر دانشگاهها دارای دانشکده های آموزگاری هستند که علاوه بر ارائه طیف وسیعی از برنامه های گوناگون در مقطع کارشناسی، در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا نیز برنامه های متنوعی دارند.دراین قسمت شما می توانید اطلاعات مرتبط با این دانشکده ها و شرایط ورود به آنها را مطالعه کنید.
  دانشکده های مهندسی
  دانشکده های مهندسی در استرالیا مهارت های لازم را در زمینه های مختلف مهندسی به دانشجویان آموزش می دهند و همگی زیرنظر موسسه مهندسی استرالیا هستند. هدف این موسسه حرفه ای که بدنه اعضاء آنرا مهندسان باتجربه تشکیل می دهند افزایش اعتبار جامعه مهندسی استرالیا در سطح بین المللی است به همین دلیل همواره سعی نموده دانشکده ها را ملزم به استفاده از استانداردهای ممتاز در زمینه آموزش، تجهیزات و کارمندان نماید.
  دانشکده های فناوری اطلاعات
  فن آوری اطلاعات یا (IT) رشته ای پویا است که در آن مدیریت اطلاعات از طریق فن آوری مورد بحث قرار می گیرد. دانشکده فناوری اطلاعات دانشگاه سیدنی بر الگوریتم (محاسبات عددی)، اپلیکیشن ها (برنامه های کاربردی)، محاسبات تجاری و فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی متمرکز است. عموم پروژه های تحقیقاتی در این دانشکده به صورت ترکیبی و میان رشته ای ارائه می شوند.
  دانشکده های حقوق
  در این بخش شما می توانید اطلاعات دانشگاههایی که در استرالیا ، برنامه ها و رشته های مختلف را در زمینه حقوق ارائه می کنند مطالعه کنید. کالج حقوق این دانشگاه در سال 1960 افتتاح شد و هفتمین کالج قدیمی حقوق استرالیا می باشد. این کالج دارنده برترین کتاب حقوقی استرالیا، برترین ناشر انتشارت حقوقی و برجسته ترین اساتید حقوقی می باشد. در این کالج رشته های حقوقی در کلیه مقاطع تحصیلی و تحقیقاتی ارائه می شوند.
  دانشکده های پزشکی
  برای به دست آوردن اطلاعات مربوط به ورود به دانشکده های پزشکی استرالیا به شما توصیه می شود این بخش را مطالعه کنید. برخی از مدارس در مقطع کارشناسی از آزمون UMAT ( آزمون پذیرش کارشناسی علوم پزشکی و بهداشت) استفاده می کنند در حالی که ورود به برنامه های تحصیلات تکمیلی مستلزم پذیرش موفقیت آمیز در آزمون GAMSAT ( آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی استرالیا ) است.
  دانشکده های دندانپزشکی
  دانشکده های دندانپزشکی در استرالیا به دلیل سود جستن از استانداردهای بالا تئوری و عملی، پزشکان واجد شرایط در تخصص های مختلف دندانپزشکی تربیت می نمایند. در صورتی که پیش دانشگاهی را در استرالیا نبوده اید یا باید مدرک کارشناسی داشته باشید و آزمون GAMSAT را انجام دهید، سپس یک مصاحبه خواهید داشت.
  دانشکده های پرستاری و مامایی
  دانشکده های پرستاری در استرالیا دارای اعتبار بین المللی بسیاری هستند زیرا به ارائه برنامه های آموزشی پرستاری با کیفیت بالا می پردازند که برای ارائه خدمات به بخشهای مختلف مراقبت های بهداشتی طراحی شده اند. پرستاری در دانشگاه ملبورن در مقاطع بالاتر از کارشناسی ارائه می شود. آیلتس مورد نیاز دانشگاه برای دوره های ارشد پرستاری 7 می باشد با نمره حداقل 6.5 در هر چهار مهارت. شرایط ورود به دوره های ارشد برای رشته های مختلف پرستاری در استرالیا متفاوت است.
  دانشکده های داروسازی
  دانشکده های داروسازی در استرالیا به ارائه مدارک حرفه ای در طیف وسیعی از تخصص های داروسازی می پردازند. دانشکده های داروسازی استرالیا به آموزش داروسازانی می پردازد که اساسا در ترکیب و توزیع دارو و مواد و انجام پژوهش در زمینه تولید، ذخیره سازی، کنترل کیفیت، و توزیع داروها و وسایل مرتبط درگیر هستند.
  دانشکده های علوم
  انجام پروژه های تحقیقاتی در رشته علوم و تربیت متخصصان علوم در استرالیا هیچ گاه تا این اندازه از اهمیت حیاتی برخوردار نبوده است. دانشکده علوم دانشگاه سیدنی به کسب این دو هدف نائل شده است به همین دلیل قادر است نقش ممتازی در صحنه ملی و جهانی بازی نماید.
  دانشکده های معماری و نقشه کشی
  تقریبا همه دانشگاه های گروه هشت رشته معماری را ارائه می دهند. شهریه معماری در این دانشگاه ها گران تر است. و به ندرت کمتر از 30000$ در سال می باشد. شهریه معماری در دانشگاه های دیگر به صرفه تر است در این دانشگاه رشته های بسیار متنوع و خاص به چشم می خورد. دراینجا کلیه دانشگاه هایی که معماری را ارائه می دهند فهرست شده است.

   

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  سازمان آموزش و تعلیم | ایلیاد بین الملل | امید راه آینده | آرمان پرشین خاورمیانه

  ونک: ۸۳۸۷۰-۰۲۱  |  ۴۲۳۴۹۰۰۰-۰۲۱  |  ۸۸۲۰۷۰۷۸-۰۲۱  |  ۸۸۲۰۷۰۷۹-۰۲۱

  نیاوران: ۲۶۱۰۴۲۰۴-۰۲۱  |  ۲۶۱۴۸۲۱۸-۰۲۱  |  ۲۶۱۴۸۵۰۹-۰۲۱  |  ۲۶۱۵۰۱۱۸-۰۲۱
  سعادت‌آباد:  ۲۲۳۸۵۶۳۹-۰۲۱  |  ۲۲۳۸۵۶۷۱-۰۲۱  |  ۲۲۳۸۵۸۹۷-۰۲۱  |  ۲۲۳۸۵۹۸۶-۰۲۱
  آخرین بروز رسانی: 9 آذر 1388
                                               Print Friendly Version of this pagePrint Get a PDF version of this webpagePDF