خانه English
search icon
 • فرم ورود
 • استرالیا
 • نیوزیلند
 • انگلستان - بریتانیا
 • ایالات متحده
 • کانادا
 • مالزی
 • تحصیل زبان انگلیسی
 • رویدادها


 • دیدار با نمایندگان کالج ها و دانشگاههای برتر استرالیا ، آمریکا،
  دیدار با نمایندگان کالج ها و دانشگاههای برتر استرالیا ، آمریکا، انگلیس ، کانادا، نیوزیلند ، آلمان و ایتالیا 19 شهریور 1394 زمان : 16:00 تا 19:00 مکان : تهران، خیابان ولیعصر،میدان ونک، کوچه نگار،برج نگار ، طبقه 18، واحد 5
  سمینار تحصیل در امریکا با حضور دانشگاه نیو همشایر
  دیدار با نماینده دانشگاه New Hampshire آمریکا پنجشنبه 21/خرداد/ 1394 جلسه پرسش و پاسخ با حضور جناب آقای Danial Hamzah مسئول امور دانشجویان خاورمیانه از دانشگاه New Hampshire آمریکا در محل شرکت از ساعت: 17:00 - 15:00 برگزار خواهد شد
  پروسه پذیرش دانشجو در استرالیا (کشورهای مورد تحریم)
  دانشگاه های استرالیا ملزم به رعایت قوانین تحریم مرتبط به متقاضیان برخی کشورها و برخی رشته ها هستند این بدین معنی است که دانشگاه ملزم به انجام بررسی های تکمیلی در مورد برخی رشته های تحقیقاتی می باشد که ممکن است این بررسی در داخل دانشگاه و یا حتی توسط سازمانی خارج از دانشگاه صورت گیرد تا اطمینان حاصل گردد موضوع تحقیقاتی متقاضی با قوانین تحریم مغایرت نداشته باشد، به همین دلیل روند بررسی برخی پرونده ها طولانی تر از حالت معمول خواهد شد. دانشگاه ها حداکثر تا 12 ماه بعد از دریافت درخواست، پرونده را به صورت فعال نگاه می دارند تا نتیجه بررسی های درون و برون دانشگاهی مشخص گردد.
  USA Visit, May 2014 - Saeid Alizadeh Hesari
  تور بازدید از کشور ایالات متحده امریکا - مه 2014
  دیدار با اساتید دانشگاه تکنولوژی کویینزلند - 24 فروردین
  جلسه پرسش و پاسخ با حضور اساتید برجسته دانشگاه QUT استرالیا، دکتر Kavoos Mohannak استاد دپارتمان تجارت دانشگاه QUT و دکتر Kunle Oloyede استاد دپارتمان مهندسی و فناوری اطلاعات دانشگاه QUT و با حضور جناب آقای سجال پاول "Sajal Paul"، مسئول امور دانشجویان خاورمیانه در دانشگاه QUT در محل شرکت در تاریخ ذکرشده از ساعت 14:30 الی 16 برگزار خواهد شد.
  دیدار با نماینده کالج استروم
  گروه آموزشی استروم با کالج های خود در کشور انگلستان و در شهر لندن، پذیرای دانشجویان در مقاطع تحصیلی دبیرستان در کشور انگلستان در دوره های GCSEs و A-LEVEL می باشد. بدین منظور از علاقه مندان به ادامه تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان دعوت می شود در جلسه ای با سرکار خانم کاترینا برایتزگالوا (Ekaterina Bryzgalova) نماینده گروه آموزشی استروم دیدار به عمل آورند.
  دریافت آیلتس با پرداخت پول: ادعایی دروغین؟!
  مدتی است که با افراد و اگهی های بر می خوریم که در ان ادعای دادن آیلتس با نمره بالا میشود و افراد معمولا حتی مدعی می شوند که سفارت این مدارک را تایید می نماید. روش کار این افراد به این صورت است!
  آموزش پرسنل سازمان آموزش و تعلیم در کارگاه آموزشی سازمان NAVITAS
  پرسنل سازمان آموزش و تعلیم، خانم سمیرا میرزایی، آیدا جعفری و آقای حمید کلاته، در راستای بهبود و تقویت دانش خود و هم چنین آشنایی با دانشگاه های تحت پوشش سازمان نویتاس از تاریخ 23 سپنامبر الی 27 سپتامبر 2013، در کشور امارات در شهر دبی در کارگاه آموزشی و همایش این سازمان شرکت نمودند.
  دیدار وزیر علوم از غرفه امید راه آینده (تحصیل در امریکا و کانادا)
  در پی برگزاری نمایشگاه سازمان آموزش و تعلیم درمحل نمایشگاه های بین المللی، در بخش خدمات آموزشی، صبح روز پنجشنبه 21 شهریورماه جناب آقای مهندس جعفر توفیقی، وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری از غرفه موسسه امید راه آینده (تحصیل در امریکا و کانادا) بازدید به عمل آوردند.
  کسب گواهینامه مدیریت کیفیت برمبنای ISO 9001: 2008
  کسب گواهینامه مدیریت کیفیت برمبنای ISO 9001: 2008
  نمایشگاه سازمان آموزش و تعلیم : ایلیاد، امید و آرمان
  قابل ذکر است که نمایشگاه تحصیل در استرالیا، نیوزیلند، امریکا، کانادا، انگلستان و مالزی در تهران از تاریخ 21 الی 24 شهریور ماه 1392 در محل نمایشگاه دائمی برگزار شد.
  سمینار تبریز
  این نمایشگاه با همکاری موسسه آرتا از تاریخ 22 الی 25 مرداد 1392، در تبریز برگزار شد و با استقبال خوب دانشجویان مواجه گردید.
  مریم پورفرهادی و بهناز کبیری در استرالیا
  در راستای ارتقاء سطح کیفی دانش مشاورین موسسه اقدام به اعزام پرسنل به استرالیا برای تحصیل آموزشهای مناسب نموده است. خانمها مریم پورفرهادی و بهناز کبیری از از مشاورین موسسه
  سمینار تخصصی اعزام دانشجو و دوره های تخصصی زبان
  با حضور مشاوران مجرب استرالیا و نیوزیلند با مدرک QEAC ، مدیر کالج بین الملل EF از لندن و ممتحن رسمی دانشگاه Cambridge
  نمایشگاه سالیانه ایلیاد ای ای ایی تی
  این نمایشگاه در تاریخ 17 شهریور ماه 1391 مطابق با 7 سپتامبر 2012 با حضور نمایندگان دانشگاه های استرالیا برگزار خواهد شد.
  سمینار هفتگی دانشگاه های استرالیا
  سمینار هفتگی دانشگاه های استرالیا با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل در دانشگاه های استرالیا هر سه شنبه از ساعت 15 الی 16 در محل شرکت "سازمان آموزش و تعلیم " برگزار می شود.
  نمایشگاه مجازی دانشگاه ملبورن
  دانشگاه ملبورن نمایشگاه مجازی برای دانشجویان خارجی دوشنبه 23 آوریل" سه شنبه 24 آوریل 2012
 • این مطلب را به اشتراک بگذارید
  • facebook share google plus share linkedin share telegram share twitter share