• فارسی
 • English
 • studybest Logo
  studybest
  studybest
  studybest
  studybest
  studybest
  studybest
  studybest
  studybest

  مراکز پیش دانشگاهی

   

  مراکز پیش دانشگاهی

  دوره ی پیش دانشگاهی در استرالیا در واقع همان سال 12 دبیرستان می باشد. واحدهای درسی این دوره بسیار متنوع می باشند و اکثرا در جهت آمادگی دانش آموزان جهت شروع رشته تخصصی در دانشگاه می باشند. به عنوان مثال واحدهای پیش نیاز برای شروع رشته های پزشکی یا تجارت در دانشگاه.توصیه می شود که اگر مایل به تحصیل دوره ی کارشناسی در استرالیا هستید، پیش دانشگاهی را نیز در استرالیا بگذرانید.

   

   

   

  پیش دانشگاهی دانشگاه ملی استرالیا
  پیش دانشگاهی دانشگاه ملی استرالیا ، راه ورود به دوره های کارشناسی این دانشگاه می باشد. همان طور که می دانید، این دانشگاه برترین دانشگاه استرالیا و یکی از برجسته ترین دانشگاه های جهان می باشد. سالانه حدود 350 دانش آموز خارجی در این کالج ثبت نام می کنند.
  پیش دانشگاهی ملبورن ترینیتی
  ترینیتی کالج، قدیمی ترین کالج ملبورن در سال 1872 تاسیس شد. در حال حاضر حدود 2000 دانش آموز و بیش از 800 دانشجوی خارجی دارد. کمپس اصلی کالج واقع در زمین دانشگاه ملبورن یعنی در 1.5 کیلومتری شمال شهر ملبورن می باشد.
  پیش دانشگاهی دانشگاه موناش
  پیش دانشگاهی دانشگاه موناش پلی است برای دانش آموزان خارجی برای ورود به دانشگاه های استرالیا و در واقع بهترین راه برای ورود به دوره کارشناسی دانشگاه موناش.
  پیش دانشگاهی دانشگاه نیوساث ولز
  پیش دانشگاهی دانشگاه نیوساث ولز ( عضو دانشگاه های گروه 8 ) ، قدیمی ترین برنامه پیش دانشگاهی استرالیا می باشد که در سال 1988 تاسیس یافت. این برنامه به طور خاص برای دانشجویان خارجی تنظیم شده است.
  پیش دانشگاهی دانشگاه وسترن استرالیا
  تمام دانش آموزانی که قصد دارند به دوره کارشناسی دانشگاه وسترن استرالیا (عضو دانشگاه های گروه هشت) وارد شوند باید دوره پیش دانشگاهی را در اینجا بگذرانند. کمپس کالج در 3 کیلومتری کمپس اصلی دانشگاه قرار دارد.
  پیش دانشگاهی دانشگاه کویینزلند
  دانشگاه کویینزلند (عضو دانشگاه های گروه هشت) برای دانشجویان خارجی که تمایل به ورود به دوره کارشناسی دانشگاه را دارند دوره پیش دانشگاهی برگزار می کند. در واقع این پیش دانشگاهی پلی است برای ورود دانش آموز به دوره کارشناسی.
  پیش دانشگاهی کیو آی بی تی
  کیو آی بی تی، یکی از معتبرترین موسسات آموزشی کویینزلند می باشد. در این موسسه دوره های تحصیلی بسیاری ارائه می شوند که در اینجا دوره پیش دانشگاهی مد نظر می باشد. به طور کلی دوره های آموزشی با همکاری دانشگاه گریفیث برگزار و ارائه می شوند.
  پیش دانشگاهی آر ام آی تی
  پیش دانشگاهی دانشگاه آر.ام.آی.تی برگزار کننده دوره پیش دانشگاهی، سال 11 دبیرستان، دوره های پیش نیاز کارشناسی و چند دیپلم می باشد. برخی دوره های تیف نیز در این مرکز ارائه می شود
  پیش دانشگاهی تاسمانیا
  پیش دانشگاهی دانشگاه تاسمانیا برای دانش آموزان خارجی است که تمایل ورود به این دانشگاه را دارند همچنین برای آن دسته از افرادی که نیازمندی های لازم ورود به دوره کارشناسی را ندارند و باید یک دوره پیش نیاز را بگذرانند.
  پیش دانشگاهی دانشگاه کرتین
  پیش دانشگاهی دانشگاه تکنولوژی کرتین جهت آماده سازی دانش آموزان خارجی برای دانشگاه طراحی شده است. سالانه 1500 دانشجوی خارجی از 40 ملیت مختلف در این کالج ثبت نام می شوند.
  پیش دانشگاهی کیو یو تی
  دوره پیش دانشگاهی دانشگاه تکنولوژی کویینزلند جهت آماده سازی دانش آموز برای ورود به دانشگاه طراحی شده است. علاوه بر دوره پیش دانشگاهی، سال یازدهم دبیرستان و نیز چند مدرک دیپلمای دیگر در این مرکز ارائه می شود.
  پیش دانشگاهی نیوکاسل
  برنامه پیش دانشگاهی دانشگاه نیوکاسل ، برای دانش آموزانی طراحی شده است که نیازمندی های لازم برای ورود به دوره کارشناسی دانشگاه را ندارند. پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره می توانید به دانشگاه نیوکاسل و دیگر دانشگاه های استرالیا وارد شوید.
  پیش دانشگاهی اینزبری
  این کالج تنها کالج انحصاری برگزار کننده دوره پیش دانشگاهی برای دانشگاه های استرالیای جنوبی از جمله دانشگاه ادلاید ( عضو دانشگاه های گروه هشت ) ، دانشگاه سوث استرالیا و دانشگاه فلیندرز می باشد
  پیش دانشگاهی تیلورز کالج
  تیلورز کالج، یکی از موسسات آموزشی پیشرو در استرالیا و نیوزلند می باشد و در امر آموزش 85 سال سابقه کاری دارد. دوره های آموزشی شامل دبیرستان، پیش دانشگاهی و چند مدرک دیپلما است و هدف آنها آماده سازی دانش آموز برای ورود به دانشگاه های استرالیا می باشد.
  پیش دانشگاهی کنینگ کالج
  کنینگ کالج در سال 1982 در استرالیای غربی تاسیس یافت. وظیفه این کالج برگزاری دوره پیش دانشگاهی، دبیرستان، چند دیپلما و گواهی نامه می باشد. دوره پیش دانشگاهی این کالج برای دانشجویان خارجی تنظیم شده است.

   

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  سازمان آموزش و تعلیم | ایلیاد بین الملل | امید راه آینده | آرمان پرشین خاورمیانه

  ونک: ۸۳۸۷۰-۰۲۱  |  ۴۲۳۴۹۰۰۰-۰۲۱  |  ۸۸۲۰۷۰۷۸-۰۲۱  |  ۸۸۲۰۷۰۷۹-۰۲۱

  نیاوران: ۲۶۱۰۴۲۰۴-۰۲۱  |  ۲۶۱۴۸۲۱۸-۰۲۱  |  ۲۶۱۴۸۵۰۹-۰۲۱  |  ۲۶۱۵۰۱۱۸-۰۲۱
  سعادت‌آباد:  ۲۲۳۸۵۶۳۹-۰۲۱  |  ۲۲۳۸۵۶۷۱-۰۲۱  |  ۲۲۳۸۵۸۹۷-۰۲۱  |  ۲۲۳۸۵۹۸۶-۰۲۱
  آخرین بروز رسانی: 20 دي 1391
  ویراستار: Nina Zarabi
                                               Print Friendly Version of this pagePrint Get a PDF version of this webpagePDF